Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt – Wielichowo 2020

Po zdecydowanej wygranej w Mistrzostwach Gminy z drużynami z Parzęczewa i Kamieńca, nasza drużyna uczestniczyła w dniu 29.02.2020 r. w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt Wielichowie .
W zawodach wzięły udział drużyny z Granowa, Wielichowa, Kobylnik ( gm. Grodzisk Wlkp.) i Konojadu. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki nie dały szans swoim rywalkom, wygrywając wszystkie swoje mecze, w których padły następujące wyniki:
Konojad – Wielichowo 9:0
Granowo – Konojad 2:8
Grodzisk – Konojad 8:0
Miejsce drugie zajęła drużyna z Kobylnik, trzecie zawodniczki z Granowa a na czwrtym miejscu uplasowały się gospodynie turnieju – drużyna z Wielichowa . Dziewczęta wystąpiły w składzie: Nowak Zuzanna, Minge Martyna, Gajewska Julia, Gajewska Martyna , Juja Zuzanna, Andrzejewska Dagmara, Fabiś Aleksandra, Szymkowiak Aleksandra, Banach Marlena, Kazubowska Oliwia. Kolejnym etapem rozgrywek będą Mistrzostwa rejonu, które odbędą się 19 marca 2020r.

Sprawozdanie Budżetowe 2019
Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.