Dzień Wiosny i Dzień Świętego Patryka w naszej szkole

Dnia 21.03.2019r w naszej szkole odbyły sie obchody Dnia Wiosny i Dnia Św. Patryka. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne w tańcu irlandzkim, w którym uczestniczyła Pani Wiosna.

Przedstawili również w niekonwecjonalny sposób informacje na wylosowane wcześniej tematy. W dalszej części odbyły się konkursy: bieg z monetą do kapelusza, rzut moneta do miski z ryżem i jej wybieranie pałeczkami oraz szukanie koniczynek na boisku szkolnym. Uczestnikom zabawy towarzyszyła irlandzka muzyka. Uczniowie klasy gimnazjalnej przygotowali “Kawiarenkę Leprechauna”, w której serwowali smaczne przekąski. Wszystkie klasy wykonały gazetki na temat Irlandii oraz udekorowały pomieszczenia.

tekst: mgr inż. Beata Ratajczak

Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.