Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 9 lutego br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Recytatorski.

Przebiegał w dwóch kategoriach: własnej twórczości oraz twórczości klasyków polskich i obcych. Z naszej szkoły udział wzięli : Anna Dakowska z kl. II oraz Adam Konieczny z kl. Ib. Ania wyrecytowała własny tekst prozatorski i zajęła I miejsce. Adam również recytował fragment własnego opowiadania i został pochwalony przez poetów: Państwa Biberstajnów. Podczas warsztatów Adam „grał pierwsze skrzypce”. Chwalono Go wielokrotnie. Gratulujemy naszym uczniom. Cieszymy się, że w dobie Internetu, i tabletów, nowoczesnych telefonów komórkowych uczniowie piszą własne teksty.

tekst: Jolanta Kędziora-Ratajczak

Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.